Gadżety reklamowe dla firm – tanie czy ekskluzywne?

HomeMarketing

Gadżety reklamowe dla firm – tanie czy ekskluzywne?

Czym jest identyfikacja wizualna firmy?
Odzież robocza z logo — czy warto w nią zainwestować?
Czy piłeczki antystresowe rzeczywiście pomagają zredukować stres?

Zanim wybierzesz gadżety reklamowe dla swojej firmy, zastanów się, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na ten cel. Sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą artykułów promocyjnych mają bogaty asortyment i szeroki rozrzut cen. Przykładem mogą być chociażby pendrive’y. Znajdziemy modele za kilkanaście złotych, ale również takie za kilkadziesiąt. Warto przeglądać strony internetowe, które oferują gadżety reklamowe dla firm i porównywać ceny. Opcji jest wiele – od najtańszych i najprostszych przedmiotów do ekskluzywnych zestawów prezentowych.

Gadżety reklamowe do 5 złotych

Niektóre sklepy internetowe z artykułami promocyjnymi stworzyły nawet specjalne zakładki z produktami do 5 złotych. To znak, że reklama za pomocą gadżetów nie musi być droga. Do opcji na każdą kieszeń z pewnością można zaliczyć:

  • zestawy kredek dla dzieci,
  • długopisy i zakreślacze,
  • balsamy do ust,
  • zakładki do książek,
  • breloki do kluczy.

Tego typu tanie gadżety można rozdawać w dużej ilości z okazji eventów promocyjnych organizowanych przez firmę. Ich koszt nie powinien być przeszkodą. Jeśli jednak mamy w planach rozdawać mniej prezentów, mniejszej liczbie osób – np. wręczając nagrodę w konkursie to wybierzmy raczej bardziej ekskluzywne produkty.

Gadżety ekskluzywne

Klientów i partnerów biznesowych na pewno ucieszą wyjątkowo starannie opakowane długopisy i pióra. Przybory do pisania to przecież coś, co każdy pracownik biura używa. Również dobrą opcją może okazać się kubek termiczny wysokiej jakości albo plecak na górskie wyprawy. Kolejna opcja to wytrzymały parasol albo szwajcarski scyzoryk. Ważne jest, by dobrać prezent do osoby i sytuacji. Duży wybór pozwala znaleźć dobrą opcję dla niemal każdej osoby – dobrze jest jednak wybierać neutralne przedmioty. Bez wątpienia najlepszą i najbezpieczniejszą opcją są artykuły piśmiennicze w wersji premium. Mają one staranne wykończenia, estetyczny wygląd i sprawdzą się jako podarunek dla kobiety i mężczyzny. Nic dziwnego, że są tak popularne i chętnie wybierane jako prezenty biznesowe.

Gadżety reklamowe dla firm - tanie czy ekskluzywne

COMMENTS