Smycze odblaskowe – czy wciąż są popularne?

HomeMarketing

Smycze odblaskowe – czy wciąż są popularne?

Czy piłeczki antystresowe rzeczywiście pomagają zredukować stres?
Gadżety reklamowe dla firm – tanie czy ekskluzywne?
Jak pokazać autentyczność, będąc twórcą marki osobistej?

Smycze odblaskowe wciąż są popularne, bo bezpieczeństwo zawsze jest w modzie. Choć smycze coraz rzadziej nosimy na szyi, by mieć przy sobie telefon, to wciąż sprawdzają się jako doczepka do kluczy lub zawieszka do identyfikatora w pracy. Smycze klasyczne i odblaskowe możesz zamówić w sklepie Good Gifts: https://goodgifts.eu/pl/241-smycze. Oferta jest szeroka – smycze cienkie, grubsze, odczepiane i zwykłe. 

Smycze z nadrukiem – czy wciąż je nosimy?

Smycze z nadrukiem nie uważane są obecnie za modne, ale wciąż są chętnie używane ze względu na swoją funkcjonalność. Można nosić przypięte do nich identyfikatory, karty dostępu do firmy, klucze do szafki. Sprawdzają się więc szczególnie w firmach – dużych i małych. 

Jednak trzeba przyznać, że smycze odblaskowe to coś więcej niż tylko pasek do zawieszenia ważnych przedmiotów na szyi. Dzięki taśmie, która ma zdolność odbijania światła stają się one widoczne po zmroku. Wiadomo, że im więcej takich elementów, tym wzrasta nasze bezpieczeństwo. Pieszy ubrany bowiem nawet w dosyć ciemne ubrania dzięki odblaskowym elementom staje się bardziej widoczny dla kierowcy jadącego samochodu. Takim odbijającym światło reflektorów auta gadżetem może być właśnie smycz. Dlatego pracodawca, chcąc wyrazić troskę o bezpieczeństwo swoich pracowników, powinien zainwestować w firmowe smycze odblaskowe. Ten gest jest nie tylko miły ale też ma konkretne efekty. 

Szczególnie warto wręczać smycze odblaskowe pracownikom firm, które działają w systemie zmianowym. Powroty z pracy o zmierzchu i świcie, gdy jest ciemno, mogą być niebezpieczne. Odblaskowe elementy zapewnią bezpieczeństwo i sprawią, że osoba będzie widoczna. Oprócz nich na smyczy powinien być również nadruk z logo firmy. Widoczny w dzień będzie stanowił świetną reklamę. 

Odblaskowe czy zwykłe – jakie smycze chętniej wybieramy?

Smycze z odblaskiem są wciąż popularne, ale również te zwykłe. Każdy rodzaj może być praktycznym gadżetem reklamowym. Drukować można na nich dowolny napis np. hasło reklamowe firmy. Każdy rodzaj smyczy się do tego celu nada, warto jednak wybierać szersze modele, by zdobienie było dobrze widoczne.

Smycze odblaskowe - czy wciąż są popularne

COMMENTS