Czy piłeczki antystresowe rzeczywiście pomagają zredukować stres?

HomeMarketing

Czy piłeczki antystresowe rzeczywiście pomagają zredukować stres?

Fotograf biznesowy- jak rozpoznać profesjonalistę?
Czy oklejanie folią samochodów przedłuża trwałość lakieru?
Smycze odblaskowe – czy wciąż są popularne?

Piłeczki antystresowe to ciekawe zabawki. Wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest miękkie i można je gnieść w dłoniach. Można je kupić w sklepie najtanszegadzety.eu – https://najtanszegadzety.eu/pl/c/Gadzety-antystresowe/160. Są rozwiązaniem dla osób, które odczuwają stres i po prostu muszą „czymś zająć” swoje ręce. Sposobów na rozładowanie stresu jest wiele. Najpopularniejsze z nich to obgryzanie paznokci, drapanie zmian na skórze, gryzienie skuwki długopisu lub rytmiczne ruchy stopą. Czynności te często wykonujemy podświadomie i nawet nie zastanawiamy się, czy są dla nas dobre. Obgryzanie paznokci lub drapanie wyprysków może wyrządzić wiele szkód naszemu organizmowi. Czynności te wiążą się z przenoszeniem bakterii i nie są higieniczne. Warto wyeliminować je, co nie jest łatwe dla osób, które mają wypracowane nawyki związane z rozładowaniem stresu. 

W jaki sposób piłeczki antystresowe pomagają zredukować stres?

Gadżety antystresowe służą do obniżenia poziomu stresu w sposób bezpieczny dla człowieka, który odczuwa napięcie. Jest również metoda bezpieczna dla otoczenia. Piłeczka antystresowa to gadżet, którego zgniatanie daje satysfakcję i można wykonywać regularne ruchy, które sprawiają, że w mózgu obniża się poziom kortyzolu — hormonu odpowiedzialnego za stres. 

Zgniatanie piłeczki daje uczucie podobne, co przy niszczeniu przedmiotu (to częsty sposób na rozładowanie napięcia). Jednak jest to bardziej nieszkodliwa opcja. Piłeczki antystresowe są bardzo tanie i mogą być skutecznymi gadżetami reklamowymi. Można rozdawać je studentom lub pracownikom biurowym. Uczelnia i korporacja to miejsca, gdzie na pewno znajdą się osoby, które odczuwają napięcie związane z naglącymi terminami i angażującymi wyzwaniami. 

Piłeczki antystresowe jako gadżety reklamowe

Piłeczki czy inne figurki wykonane z miękkiego tworzywa to dobry sposób na reklamę. Mogą być alternatywą dla długopisów i kubków promocyjnych. Są nieduże i mogą być kolorowe i przyciągające wzrok. Nadrukujemy na nich logo — wtedy staną się gadżetami reklamowymi, które są nowoczesne, ciekawe, ale przede wszystkim skuteczne.

Stressed office worker with anti stress ball types email

COMMENTS